Menu

Portfolio

Pro naše klienty vybíráme do portfolií jen takové finanční služby, které splňují požadavky na dlouhodobě stabilní, bezpečné a současně nadstandardně zhodnocené investice s předem stanoveným výnosem.

Pro právnické osoby zajišťujeme bankovní deposita, dluhopisové a směnečné programy u renomovaných finančních společností včetně bank.

Průměrné zhodnocení našich portfolií bylo v minulém roce 6,16 % p.a. Našich zkušeností využívá více jak 250 stálých lientů. Objem spravovaných investic přesáhl 800 000 000 Kč.

Pro splnění takovýchto kritérií využíváme i světově
uznávané nadnárodní společnosti jako jsou:

RSBC
RSBC Group

zaměřují se na pět hlavních investičních oblastí - private equity, nemovitosti, zemědělský průmysl, zemědělská půda a venture capital.

RSBC
Urban developers and investors

investují do developerských projektů bytové, komerční a logistické výstavby ve střední Evropě.

RSBC
Fidurock

je investiční butique s pobočkami v Nizozemí a České republice. Investuje zejména do výnosových nemovitostí a v oblasti privat equity.

RSBC
Jakub Vágner Rybářství

Cílem společnosti je sjednotit různé části rybářského trhu pod jednu střechu a stát se předním subjektem v této oblasti a získat zastoupení největších světových značek sladkovodního rybářství, osvěty a propagace ryb a rybaření.

RSBC
Česká mincovna

má dlouholetou tradici ražby mincí, je jediným výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby ČNB.

RSBC
Pactio invest a.s.

vyhledávají příležitosti v podobě investic do malých a středních firem, které mají perspektivní výrobky nebo silné produktové portfolio v rámci stření a jihovýchodní Evropy.

RSBC
IGI

přední světová gemologická laboratoř, zabívající se certifikací drahých kamenů.

RSBC
Bauer Technics

Nabízí komplexní dodávky technologií, technologických celků i celých staveb. Hlavní aktivity jsou v oblasti investičních celků farem pro zemědělství, ale i potravinářství, uskladnění a zpracování zemědělských produktů.

Partneři

Jakub Vágner
RSBC
Česká Mincovna
Bauer Technics
IGI
Fidurock
Pactio invest a.s.
URBAN