Menu

O společnosti

Naši rodinnou firmu jsme založili v lednu roku 2013, jako přirozený důsledek více jak dvacetileté praxe v oblasti správy finančního majetku jak pro firmy, tak pro soukromé osoby. Do té doby jsme byli každý z nás OSVČ.

Společná obchodní jednání, společné prezentace, společná odborná školení, společné charitativní setkání, nás přesvědčili o tom, že bychom zvládli pracovat společně :)

Dlouho jsme hledali název firmy, který nebude složen z našich jmen ani z různých kombinací názvů našich produktů. Vzhledem k tomu, že milujeme komodity, obzvláště pak diamanty, našli jsme díky nim i krásný název firmy: Kimberlit, neboť je to hornina, ve které se diamanty nacházejí..., doufáme, že i my budeme diamantem pro setkání s Vámi...

Díky našemu ekonomickému a finančnímu zaměření pro managerskou klientelu jsme navázali osobní spolupráci s bankami, nadnárodními firmami, zahraničními firmami a privátními fondy. Jsme tu při zajišťování servisu i sestavování portfolií, jak pro soukromé osoby i rychle likvidní firemní finance.

Naše dlouholeté zkušenosti v oboru správy financí v rámci pojišťoven, bank, akciových trhů a kolektivního investování jsme sami na vlastní kůži i za vlastní peníze vyzkoušeli. Není produkt, kterým bychom si neprošli. Po důrazné selekci máme dnes pro naše významné klienty jen to, co bychom si sami koupili a co sami máme.

Zajímavou oblastí se pro nás stala činnost v oblasti komodit a především drahých kovů jako je zlato, stříbro, platina a investiční diamanty...

Naši významní investoři nás sami vyzývají, k diverzifikaci jejich portfolií a hledání nových cest k bezpečnému uložení majetku.

I touto cestou, jim patří velký dík...

S úctou

Ing. Petr a Radmila Urbánkovi

Partneři

EFG
URBAN
Česká Mincovna
RSBC
IGI