Menu

Portfolio

Pro naše klienty vybíráme do portfolií jen takové finanční služby, které splňují požadavky na dlouhodobě stabilní, bezpečné a současně nadstandardně zhodnocené investice s předem stanoveným výnosem.

Pro právnické osoby zajišťujeme bankovní deposita, dluhopisové a směnečné programy u renomovaných finančních společností včetně bank.

Průměrné zhodnocení našich portfolií bylo v minulém roce 6,16 % p.a. Našich zkušeností využívá více jak 330 stálých klientů. Objem spravovaných investic přesáhl 1.3 mld. Kč.

Pro splnění takovýchto kritérií využíváme i světově
uznávané nadnárodní společnosti jako jsou:

RSBC Group
RSBC Group

zaměřují se na pět hlavních investičních oblastí - private equity, nemovitosti, zemědělský průmysl, zemědělská půda a venture capital.

Urban developers and investors
Urban developers and investors

investují do developerských projektů bytové, komerční a logistické výstavby ve střední Evropě.

EFG
EFG

Investují do moderních energetických projektů šetrných k životnímu prostředí. Z biologicky rozložitelného odpadu vyrábí elektřinu, biometan a teplo s neutrální uhlíkovou stopou.

Česká mincovna
Česká mincovna

má dlouholetou tradici ražby mincí, je jediným výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby ČNB.

Přednášky, školení, odborné konzultace
Přednášky, školení, odborné konzultace

Kryptoměny jsou ekonomicko-technologický koncept zcela nezávislý na státu či centrální bance. Jelikož tu s námi kryptoměny budou tak dlouho, dokud bude na světě fungovat poslední počítač, měli bychom jim věnovat zaslouženou pozornost.

IGI
IGI

přední světová gemologická laboratoř, zabívající se certifikací drahých kamenů.

Partneři

EFG
URBAN
Česká Mincovna
RSBC
IGI